UDOSTĘPNIJ

Anatolij Szarij, ukraiński dziennikarz śledczy, którego działania nie są w smak ukraińskim władzom, ani ukraińskim nacjonalistom, opublikował właśnie w internecie nowe nagranie, które ukazuje jak działa wielu „neobanderowskich chojraków”.

Szarij działa na przekór establishmentowi ukraińskiemu. Dziennikarz uważa, że „90% winy za wszystko to, co dzieje się w moim kraju ponoszą ukraińscy dziennikarze, którzy przykrywają wszelkie możliwe przestępstwa i każdą głupotę ukraińskich władz„.

Stąd też założył na Youtube konto, gdzie co jakiś czas umieszcza nowe nagrania obnażające kłamstwa wiodące na Ukrainie prym. Filmy Anatolija cieszą się niemałą popularnością.

Ostatnie nagranie dziennikarza śledczego dotyczy zachowania członków ruchów nacjonalistycznych na Ukrainie. Anatolij opisuje w nim historię młodego neobanderowca, który zrelacjonował bez ogródek w sieci swoje działania podczas rozruchów na Majdanie, które miały miejsce dwa lata temu. Za sprawą Szarija młody przestępca trafił przed oblicze sprawiedliwości.

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: pl.blastingnews.com, youtube.com
pt

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
ŹRÓDŁOyoutube.com
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułImmunitet nie chroni już przed mandatami
Następny artykułWałęsa zmienia zdanie ws. imigrantów: będą nam ścinać głowy
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również