UDOSTĘPNIJ

Ukrainiec, który rozpalił internet swoim zdjęciem z środkowym palcem skierowanym w stronę pomnika Walki i Męczeństwa upamiętniającego ofiary niemieckiego obozu śmierci Majdanek przeprasza Polaków. 

Jak twierdzi, „nie ma nic do Polaków, a nie lubi Żydów”. To dlatego miał opublikować zdjęcie obrażające ofiary nazistów. Nad swoim tatuażem napisał: „Polak jest moim bratem”.

Na profilu 17-latka uczącego się w Polsce (Ukraińcy piszą maturę w wieku 16 lat) znaleziono również treści propagujące nazizm, jak na przykład liczbę 88 (od ósmych liter w alfabecie HH – Heil Hitler” oraz wpis… „jeba* Polaków”. Być może 17-latek zmienił już swoje nastawienie, stąd jego przeprosiny.

Internauci z serwisu Wykop.pl znaleźli 17-latka, który został zasypany wiadomościami od oburzonych Polaków. Chodzi o skandaliczne zdjęcie, o którym pisaliśmy tutaj.

ukrainiec

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułSLD chce dać każdemu Polakowi po 500 zł
Następny artykułJapończycy na twitterze w służbie PO
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również