UDOSTĘPNIJ

Tego w żadnym Talent Show jeszcze nie było. Na scenę rumuńskiej edycji programu Mam Talent wyszła bardzo skąpo i wręcz nieprzyzwoicie seksownie ubrana młoda dziewczyna. Jej występ był wyjątkowo kontrowersyjny – polegał bowiem na pokazie tańca erotycznego.

Ruchy dziewczyny wprawiły w osłupienie wszystkich jurorów, bez względu na płeć. Na ich twarzach było widać wyraźne zmieszanie, mężczyźni starali się ukryć swoje emocje.

Taniec w wykonaniu Antoniny Goloseev, instruktorki strip plastic dance i choreografki z Kiszyniowa imponował dynamizmem. Prowokujący makijaż, dziesięciocentymetrowe szpilki i wyprofilowana bielizna dodawały pokazowi pikanterii.

Jurorzy przy ocenie przyjęli bardzo profesjonalną postawę sprawiając wrażenie takich, którzy nie jedno w tym programie już widzieli. Czy Antonina zakwalifikowała się do dalszej rundy? Tak! Uzyskała głosy poparcia od wszystkich jurorów.

Dziewczyna z pewnością wypromowała siebie oraz technikę tańca, którą zaprezentowała. Ruchy wykonywane w strip plastic dance mogą podobać się nie tylko ze względu na ich erotyczny ładunek, ale także na właściwości dla ciała. Ten rodzaj tańca, jak z resztą chyba każdy inny, dobrze wpływa na sprawność mięśni, pozwala również zrzucić zbędne kilogramy.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również