UDOSTĘPNIJ

Telewizja Polska zdjęła z anteny kontrowersyjną reklamę emitowaną w ramach kampanii Wirtualnej Polski. Emisja została zablokowana, a TVP uznała, że może zgodzić się jedynie na bardziej neutralny spot. 

TVP przez 9 dni emitowała spot Wirtualnej Polski, ale nagle się to zmieniło. Nie pomógł fakt, że emisja została wcześniej zaakceptowana i opłacona. Co mogło wpłynąć na decyzję TVP?

W spocie pojawia się między innymi Robert Biedroń udzielający ślubu, WOŚP oraz kobiety na Czarnym Proteście. Nie pomógł fakt, że w materiale reklamowym pojawia się również 500+ w pozytywnym kontekście i Światowe Dni Młodzieży. TVP poprosiła o przesłanie neutralnego spotu i tłumaczyła się „względami prawno-korporacyjnymi”. To dziwne o tyle, że Telewizja Polska przed emisją przeprowadziła weryfikację pod kątem ewentualnych zastrzeżeń prawnych.

W internecie rozpętała się burza. Przeciwnicy telewizji publicznej są oburzeni i uważają, że zachowanie władz stacji jest skandaliczne.

26 KOMENTARZY

 1. Co za z dupy spot -_- No na prawdę kwintesencją polski i tym co łączy polaków jest banda rozhisteryzowanych i zmanipulowanych kobiet oraz pedziu -_-Eeeeh

  • Biedroń akurat jest pozytywną postacią i jedynie katolskie ortodoksy i kryptopedały go krytykuja, bo gość pcha miasto w dobrą stronę. Za to pis ma więcej przeciwników niz zwolenników. Juz nawet nie mowię o zbrodniczej ideologii nacjonalistycznej.

   • To jak ktoś jest pedziem i się go skrytykuje to automaytcznie jest się ortodoksem i kryptopedałem? To niech koleś spierdala, bo jego osoba łamie podstawowe prawa konstytucji. Święta krowa nie pasuje do społeczeństwa w którym każdy jest równy.
    Jednym wpisem sprawiłeś, że jego osoba zaczęła mnie wkurwiać haha.

   • Może i PiS ma więcej przeciwników jak zwolenników, ale poprzednia elita rządząca przez 8 lat nie zrobiła nic więc sama sobie wymierzyła wyrok przegranej w wyborach :D

   • To źle pamiętasz. Cenzura za PRL powodowała brak możliwości legalnej publikacji we wszystkich mediach pod groźbą kary. Ten spot WP może legalnie emitować poza tv publiczną.

   • Teraz dopiero nie ma cenzury. Chyba człowieku nie wiesz ile osób cierpiało za PO, bo była cenzura więc ci media tego nie mówiły. To chyba kurwa bardziej logiczne być nie może :)
    Sam spot jest tak zjebany, że tylko dzieli Polaków jak widać. Nikt ci go nie zabrania oglądać do woli.

 2. Wystarczy sprawdzić w necie kto jest właścicielem wp i od razu wiadomo skąd ta treść i po co. Bardzo dobry ruch ze zdjęciem tej reklamy,ona niewiele ma wspólnego z rzeczywistością.Przedstawia Polskę jaką by chcieli widzieć zachodni lewacy.

 3. bardzo dobrze że ktoś to dziadostwo zdjął. pedał i te 2 lachony pod parasolami heijlujące są strasznie wkurzające. typowa lewacka reklama. oczywiście owsiaka też nie mógł ominąć zaszczyt, na pohybel czerwonym i różowym sqr -wy- synom

 4. Nas już wszystkich popierdoliło. Kłócimy się o jakiegoś kurdupla z kotem i chuja z brukseli a tak naprawdę to ryja cieszy tylko kacap i szkop bo Polska podzielona to Polska słaba i łatwa do manipulacji. Nie mamy, nie mieliśmy i mieć nie będziemy nigdy dobrego rządu, bo my sami za bardzo się dzielimy. Zresztą co to za demokracja, jeśli jedna partia może mieć >51% w sejmie, niczym się to od komunizmu nie różni i PiS teraz to udowadnia, że jak się ma całkowitą większość to i dyktatura jest legalnie możliwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ