UDOSTĘPNIJ
fot. pixabay

Od momentu przejęcia Telewizji Polskiej przez Jacka Kurskiego, publiczna stacja notuje co chwila spadki oglądalności zniżając się do najniższych wyników od lat. Najwyraźniej szefostwo TVP postanowiło podratować oglądalność przy pomocy reality-show o kontrowersyjnym tytule „Kochanie, zabijamy nasze dzieci”.

Po przejęciu władzy przez Prawo i Sprawiedliwość i obsadzeniu kierownictwa Telewizji Polskiej przez polityków obozu władzy i przychylnych formacji Kaczyńskiego dziennikarzy, oglądalność stacji notuje co chwila spadki oglądalności. Jak się okazuje, lekarstwem na kryzys ma być nowe reality-show o kontrowersyjnym tytule.

W nowej ramówce TVP pojawi się wzorowane na brytyjskim formacie reality show „Kochanie, zabijany nasze dziecko”. W programie będzie można obejrzeć przypadki rodzin, w których rodzice na etapie wychowywania dzieci popełnili poważne błędy prowadzące do utraty zdrowia, a w dalszej perspektywie utraty życia dzieci.

Zrozpaczonym rodzinom będą pomagać eksperci żywieniowi i od rozwoju fizycznego dzieci. Jednym głównych punktów każdego odcinka będzie symulacja wyglądu i stanu dziecka za kilkanaście czy kilkadziesiąt lat jeśli rodzice nie zmienią swoich technik wychowawczych.

Każdy odcinek będzie pokazywał trzy tygodnie z życia rodziny, podczas których będzie się starała wprowadzić w życie reformy zaproponowane przez ekspertów.

Poniżej jeden z odcinków brytyjskiego oryginału reality-show.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh, źródło: wirtualne media

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułUSA w szoku. Duża przewaga Trumpa nad Clinton
Następny artykułWłaściciel brytyjskiego pubu bohaterem. Pogonił antypolskiego prostaka
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również