UDOSTĘPNIJ

Znani aktorzy, Mirosław Baka i Grażyna Szapołowska, mogą zapomnieć o wyjeździe na luksusową imprezę podczas festiwalu w Cannes. Zamiast nich, w podróż wybiorą się członkowie zarządu Telewizji Polskiej. 

Aktorzy mieli wziąć udział w pokazach filmów Krzysztofa Kieślowskiego, ale już wiadomo, że ich plany muszą się zmienić. Przyznają, że powiedziano im „ciao” i zrezygnowano z ich wyjazdu na imprezę. O zmianach mieli się dowiedzieć w ostatniej chwili.

– Wyjazd do Cannes był przygotowany dużo wcześniej. Dwa dni temu dostałam jednak informację, że został on odwołany – mówiła Szapołowska w rozmowie z WP.

Był jeden telefon zapowiadający ten wyjazd, a potem już cisza – dodał Mirosław Baka.

Póki co, nie znamy przyczyn odwołania wyjazdu. Aktorzy nie kryją jednak zdziwienia i zirytowania zaistniałą sytuacją. Według nowych planów, na luksusową imprezę polecą ludzie z zarządu TVP. Oczywiście nie oznacza to, że w podróży weźmie udział cały zarząd.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

źródło: WP

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułBiurokracja i płaski obraz świata
Następny artykułTrump przegrał we wszystkich 36 sondażach z Clinton i Sandersem. Teraz odrabia straty
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również