UDOSTĘPNIJ

Grupa ITI i Canal+ sprzedała większościowy pakiet udziałów w spółce TVN amerykańskiej firmie Scripps Network Interacvite. Wartość transakcji sięgnęła 584 mln euro.

SNI to właściciel takich marek jak HGTV, Travel Channel, Food Network czy Cooking Channel, które w sumie docierają średnio do 190 milionów widzów miesięcznie.

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl to nie jedyna zmiana w TVN, o której dziś poinformowano. Kamila Durczoka na stanowisku redaktora naczelnego FAKTÓW zastąpi Adam Pieczyński, dotychczasowy członek zarządu TVN ds. programów informacyjnych a prywatnie mąż Justyny Pochanke, jednej z prowadzących FAKTY, która do niedawna była wymieniana jako następczyni Durczoka.

TVN zakończył współpracę z Kamilem Durczokiem po zakończeniu prac specjalnej komisji powołanej do zbadania afery związanej z molestowaniem i mobbingiem w stacji.

źródło: tvn24/wirtualnemedia.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułBitwa z policją pod komendą w Legionowie. Mamy filmy
Następny artykułPrzyczajony Putin, ukryta głupota.
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również