UDOSTĘPNIJ
świat nauki oszalał
statickflickr.com

Okazuje się, że od lat mieliśmy pod własnymi stopami remedium na raka. Odkryli to Polscy naukowcy, którzy dzięki nietypowemu eksperymentowi pozyskali środek całkowicie niszczący komórki rakowe. Świat nauki oszalał na punkcie ich preparatu.

Co jakiś czas pojawiają się informacje o rzekomym wynalezieniu leku na raka. Tym razem naukowcy z Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej i Uniwersytetu Medycznego w Lublinie porazili bezkręgowce prądem. Efekty zaskakują i dają ogromne szanse na wygranie w walce z rakiem.

ZOBACZ TAKŻE: Naukowcy przerażeni tym odkryciem. Bali się o nim powiedzieć

Trzęsienie ziemi w świecie nauki

Jak donieśli naukowcy, dżdżownice rażone prądem, w warunkach laboratoryjnych umieją niszczyć komórki raka płuc. Wszystko przez to, że w sytuacjach stresowych stworzenia te wydzielają ciecz o żółtej barwie i ostrym zapachu. Niszczą w ten sposób 80% chorych komórek. Warto dodać, że zdrowe komórki nie są przez nie niszczone.

Nie wiadomo, kto wpadł na pomysł rażenia dżdżownic prądem. Pewne jest, że takie kontrowersyjne działanie może uratować dziesiątki tysięcy ludzi przed chorobą, która wydaje się wyrokiem dla walczących z tym schorzeniem.

ZOBACZ TAKŻE: Naukowcy zaczynają się bać PiS. CBA bierze się za profesorów

Co ciekawe, rażone prądem bezkręgowce po dwóch tygodniach od porażenia całkowicie dochodzą do zdrowia. Odkrycie Polaków zostało już opatentowane.

źródło: innpoland.pl

TE rzeczy o raku musisz wiedzieć!


Naukowcy otworzyli grób Jezusa - tak wygląda [ZDJĘCIA]

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułWirujący seks na ostrzu noża. Ta blond piękność szuka miłości
Następny artykułKompletny chaos w Wielkiej Brytanii! Brexitu nie będzie
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również