UDOSTĘPNIJ
fot. Instagram/dodaqueen

Znana dziennikarka oraz ekspertka w sprawach show-biznesu i życia gwiazd ostro uderzyła w polskich celebrytów. W wywiadzie powiedziała, co denerwuje ją w ich zachowaniu, krytykując ich sposób na zdobywanie sławy i rozgłosu.

Temat stylu, w jaki prowadzone są konta w mediach społecznościowych naszych rodzimych celebrytek, podjęła już Dorota Wellman. Osobistość telewizyjna stwierdziła, że jedyne, co widzi na instagramowych kontach to, posiłki, siłownia i pośladki. Jej zdaniem ta ostatnia rzecz jest najbardziej eksponowana, a najlepiej, jeśli przypomina ten Kim Kardashian.

Osobą, która uderzyła jeszcze mocniej, jest Karolina Korwin-Piotrowska. Dziennikarka i felietonistka w wywiadzie dla „Newseria Lifestyle” dosłownie rozjechała nadwiślańskie „gwiazdki”. Dobitnie stwierdziła, co trzeba zrobić z kamerą, aby zdobyć sławę.

– Instagram jest enklawą celebrity junkies, oni tam są – 20 postów dziennie, InstaStories co 15 minut, non-stop. Zastanawiam się, kiedy oni chodzą do łazienki, bo że nie śpią, to już wiem. U nas od razu trzeba wsadzić sobie kamerę w gacie, jesteśmy bardzo otwarci do świata i ludzi, to pewien ekshibicjonizm. Jest mi trochę żal tych ludzi – powiedziała.

źródło: jastrzabpost.pl

Gwiazdy jej nienawidzą! Aktorka BEZLITOŚNIE parodiuje ich zdjęcia

Czyją córką jest Małgorzata Rozenek? Zdziwisz się! Zaskakujące powiązania rodzinne znanych ludzi

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również