UDOSTĘPNIJ

Jak podaje „Gazeta Krakowska”, we wsi Przecieszyn, z której pochodzi premier Beata Szydło, wyremontowano drogę, a nowy asfalt prowadzi prosto do jej rodzinnego domu. Sprawa wywołała poruszenie w lokalnej społeczności.

Do tej pory, droga prowadząca do rodzinnego domu premier Beaty Szydło była dziurawa i wyboista. Samorządowe władze, w tym sołtys Przecieszyna, tłumaczą, że skoro znalazły się środki na remont drogi, to należało z nich skorzystać. Dziennikarze mieli coraz częściej odwiedzać wieś i dziwić się, że droga jest w tak słabym stanie.

Z drugiej strony, część mieszkańców uważa, że gmina potrzebuje pieniędzy na ważniejsze potrzeby publiczne, zaś remont drogi był zbyteczny, bowiem na 700-metrowym odcinku znajduje się tylko siedem domów.

Należy pamiętać, że mówimy o kwocie w wysokości 140 000 złotych, która dla gminy nie jest mała. W planach budżetowych gminy nie znalazła się inwestycja przy ulicy Grobelnej. Na pomysł władze wpadły później.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

źródło: onet.pl, Gazeta Krakowska

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułŻART: Niemcy w szoku. Model, uchodźca z Syrii kochankiem Merkel. „Ma na nią wielki wpływ”
Następny artykułJerzy Urban nie żyje
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również