UDOSTĘPNIJ
fot. flickr

Prezydent Stanów Zjednoczonych nie przestaje zaskakiwać swoimi poglądami. W jednym z wywiadów ostrzegł ludzi przed „największym przekrętem w historii”. Mimo, że wywiad jest sprzed kilkunastu miesięcy to jego przeciwnicy nie omieszkali wykorzystać go w aktualnej walce politycznej.

W rozmowie z jednym z amerykańskich radio prezydent USA Donald Trump podzielił się swego czasu swoimi poglądami na temat szczepień, w tym głównie szczepień na grypę. Według aktualnego przywódcy Stanów Zjednoczonych nie dość, że są one nieskuteczne to jeszcze szkodzą zdrowiu.

 – Mam przyjaciół, którzy sumiennie podchodzą do szczepienia, a potem chorują na grypę. To pomaga mi w myśleniu. Widziałem wiele raportów, które wyraźnie wskazują, że ostatnia szczepionka jest całkowicie nieskuteczna – przekonywał Trump.

Na dowód swoich twierdzeń prezydent USA oświadczył, że sam nigdy się nie szczepił i – jak przekonuje – dzięki temu nigdy nie chorował na grypę.

 – Szczepienia na grypę to największy przekręt w historii – powiedział Trump.

Wywiad pochodzi sprzed kilkunastu miesięcy kiedy Donald Trump nie był jeszcze prezydentem ale jego przeciwnicy wykorzystują go, by przekonać Amerykanów, iż wybrany niedawno prezydent nie dość, że nie jest kompetentny do podejmowania ważnych decyzji to jeszcze jest „miłośnikiem teorii spiskowych”.

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPetru obrażony. Merkel wyrzuciła go za drzwi
Następny artykułJest polski wątek w hitowych reklamach na Super Bowl! (VIDEO)
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również