UDOSTĘPNIJ
fot. pixabay.com/wikipedia.org/C-C-Baxter

Podczas podróży stopem z Polski do Serbii dziennikarz postanowił zająć się kwestią społecznego odbioru tirowców. Kierowcy skarżą się, że są odbierani przez kobiety jak mężczyźni, którzy nieustannie pragną seksu na trasie. Nieustannie dochodzi do molestowania. 

Dziennikarz przekonuje, że kierowcy tirów są bardzo rozmowni i chętnie dzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat społecznego odbioru ich profesji, szczególnie ze strony kobiet.

Jeden z nich opowiadał jak zebrał w okolicach Nidzicy kobietę, która po chwili zaczęła się do niego dobierać i oferować niemoralne propozycje. Tirowiec twierdzi, że prawie siłą wyrzucił ją ze swojego pojazdu. Jak twierdzi, kobieta prawie natychmiast znalazła kolejną podwózkę.

 Kiedyś jechałem w nocy i zabrałem taką jedną w Nidzicy. Pijana, chciała mnie zgwałcić prawie. Usiadła z tyłu, opowiada mi o wieczorze, jak to była u swojego faceta, upili się, pokłócili chyba i wyszła. Nagle zaczyna mnie tu smyrać, ciągać na łóżko i mówi: „Chodź, pokażę ci, co potrafi czterdziestoletnia piz*a!”. Prawie siłą ją wyrzucałem w Mławie. Ale chyba zaraz ktoś inny ją zgarnął z drogi – opowiadał kierowca tira.

Kierowca przekonuje, że kobiety na trasach to nieustanny problem, ponieważ wykreowano wizerunek tirowca jako faceta, który nieustannie pragnie seksu. Przez to panie w różnym wieku są przekonane, że mogą bez konsekwencji molestować kierowców TIR-ów.

Oprócz tego mężczyzna opowiadał jak chciał zrobić przysługę młodemu chłopakowi, który sprawił nieoczekiwane kłopoty. Najpierw marudził nie chcąc wypić herbaty, gdyż nie było cukru, a następnie kazał odwieźć się do centrum Radomia, bo tak było mu wygodniej.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

 wk źródło:gazeta.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułSzokujące. Brutalny, zbiorowy gwałt pod wieżą Eiffla
Następny artykułMSWiA proponuje zatrudnienie Cruise’a lub Gibsona
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również