UDOSTĘPNIJ

Trudne chwile przeżyła szefowa polskiego rządu Ewa Kopacz, która była z wizytą kampanijną we Wrocławiu. Spotykani ludzie wyzywali rząd od złodziejów i kłamców.

W sieci pojawiają się coraz to nowsze nagrania relacjonujące wizytę polskiej premier we Wrocławiu. Na jednym z nich widzimy jak Kopacz konfrontuje się z grupką osób, która zatrzymała jej pochód.

– Co tam robiłaś w Moskwie, kłamczucho, co okłamywałaś, że lekarze robią sekcje? – krzyczała do Kopacz anonimowa kobieta.

Premier Kopacz starała się odpowiedzieć na niektóre pytania pomiędzy krzykami i innymi pytaniami, że w Moskwie była wtedy gdy „ci ludzie potrzebowali”.

Z kolei inny mężczyzna podszedł do Kopacz i najpierw odmówił podania jej ręki gdy ta wyciągnęła ją pierwsza do powitania, bo jak tłumaczył – wstydzi się za Kopacz, a później zadał jej pytanie „czy nie jest jej wstyd jeździć po Polsce”.

– Jestem Polką i jestem w swoim kraju – odpowiedziała krótko premier Kopacz.

Poniżej całe nagranie, które pojawiło się na portalu youtube.

Polub pikio.pl by być na bieżąco!

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykuł3 lata za obrazę geja, 5 za groźby. PO przyspiesza prace nad projektem
Następny artykułSymbol Polski Walczącej jako „hitlerowska flaga”
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również