UDOSTĘPNIJ

Internauci po raz kolejny postanowili wykorzystać fakt, iż niektórzy politycy mają na swoim koncie kilka formacji politycznych. Znaleźli na profilu Przemysława Wiplera (KORWiN) post z 2012 roku i postanowili strollować sympatyków posła. 

Nie jest tajemnicą, że wielu zwolenników partii KORWiN nie darzy sympatią partii Jarosława Kaczyńskiego, z list której Przemysław Wipler dostał się do Sejmu. Politykowi wiele trudu przysporzyło zdobycie ich zaufania. Internauci postanowili wykorzystać ten fakt dla zabawy.

Stworzono fałszywy profil Andrzeja Dudy i pod wpisem z 11 września 2012 roku, w którym Wipler gorąco poleca fanpage obecnego kandydata na prezydenta RP, napisano: „Dziękuję Przemku za udostępnienie”.

Internauci zaczęli rozsyłać sobie wpis, a część nabrała się, że Przemysław Wipler właśnie teraz polecił profil Andrzeja Dudy, który jest rywalem Janusza Korwin-Mikkego w wyborach prezydenckich.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułSędziowski immunitet obejmie kłamstwo lustracyjne
Następny artykułISIS opublikowało kolejny film dokumentujący dewastację starożytnego miasta
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również