UDOSTĘPNIJ

Trener niemieckiej reprezentacji, Joachim Loew, skomentował kompromitujące nagrania, na których grzebie sobie w majtkach, a następnie wącha palce. Przeprosił za swoje zachowanie i wyjaśnił, że takie czynności wykonuje się podświadomie. 

Joachim Loew najpierw został przyłapany na dłubaniu w nosie podczas meczu. Następnie podczas spotkania z Ukrainą, już na Euro 2016, grzebał sobie w majtkach, a następnie wąchał palce. Jakby tego było mało, podobne czynności wykonywał na następnym treningu niemieckiej reprezentacji. Wszystko zarejestrowały kamery. Niemieckie media zaproponowały by w meczu z Polską trener występował za parawanem.

– Takie rzeczy robi się podświadomie. Nie wiedziałem, że ludzie przywiązują do tego tak dużą wagę. Jest mi przykro, bo przy dużej adrenalinie nie kontroluje się swoich odruchów – powiedział.

– Teraz postaram się zachować lepiej – dodał.

parawan

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPawłowicz: Czy Lewandowski w meczu z Niemcami da z siebie tyle co w Bundeslidze?
Następny artykułPolska wyśle wojsko do walki z Państwem Islamskim
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również