UDOSTĘPNIJ
biedronka lidl

Na nasz krajowy rynek wchodzi poważna konkurencja, która zniszczy Biedronkę i Lidla. Ceny w powstających właśnie nowych sklepach Promo Market mają być nawet o ponad połowę niższe od tych w najpopularniejszych dyskontach. 

W powstających sklepach konkurencji nie znajdziecie produktów marek własnych. W asortymencie znajdą się tylko znane zagraniczne towary. I to w mocno zaniżonych cenach, nawet o 60%.

Zachodnie produkty, polskie ceny

Pierwszy sklep Promo Marketu, reklamującego się hasłem „Zachodnie produkty, polskie ceny” otwarto niespełna tydzień temu w Piotrkowie Trybunalskim. Jednak firma nie planuje zakończyć swojej działalności tylko na tym jednym mieście. Sieć ma się nieustanne rozrastać. Już na wiosnę otwarte zostaną dwa kolejne sklepy w Warszawie i w Radomiu. Przedstawiciele firmy planują powiększać liczbę swoich placówek o 10 w skali roku.

Według doniesień portalu wiadomoscihandlowe.pl sklep jest połączeniem dyskontu i znanej hurtowni cash&carry. Co ciekawe, nie znajdziemy tutaj produktów marek własnych, w które tak chętnie zaopatrują się Biedronka czy LIDL. W Promo Markecie w sprzedaży dostępne będą wyłącznie znane zagraniczne produkty i to w bardzo okrojonych cenach.

ZOBACZ TAKŻE: Biedronka i Lidl mają w nosie zakaz handlu w niedzielę. Będą normalnie sprzedawać bez konkurencji!

 

To zniszczy Biedronkę i Lidla

Redaktorom portalu wiadomoscihandlowe.pl udało się dotrzeć do Mehdi Meftaha, dyrektora zarządzającego firmą Big Brands Group, która jest właścicielem Promo Marketów. Meftaha zapewnił, że są w stanie maksymalnie obniżyć ceny proponowanych towarów i będę one nawet do 60% niższe niż u konkurencji.

– Mamy zupełnie inny pomysł na sieć. Będziemy sprzedawać produkty, których nie ma nigdzie indziej w Polsce, a także często zmieniać asortyment. Dzięki temu, że jesteśmy dystrybutorem żywności, możemy zaoferować ceny o 2060 proc. niższe, niż inne dyskonty – powiedział serwisowi wiadomoscihandlowe.pl Meftaha.

Do tej pory na zakupy do Promo Marketu udać się mogą wyłącznie mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego. Już niedługo sieć będzie działać także na terenie Warszawy i Radomia. Wtedy przekonamy się, czy firmie Big Brands Group uda się prześcignąć dotychczasowych liderów sprzedaży, takich jak Biedronka czy Lidl

foto facebook

 

foto facebook

ZOBACZ TAKŻE: Znowu będą bijatyki. Lidl rzuca nowy produkt, o który na pewno powalczą Polacy

Nie chcesz mieć raka? Nie jedz TYCH rzeczy!


Nie masz ochoty na seks? Te rzeczy ZABIJAJĄ TWOJE LIBIDO!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również