UDOSTĘPNIJ

Sytuacja w Sejmie i wokół niego przez mijający weekend nie należała do najspokojniejszych. Całonocne protesty, przepychanki z policją a także incydenty z udziałem polityków obozu władzy i opozycji.

Podczas niepokojów panujących wokół Sejmu i jego wnętrzu doszło do ogromnej ilości incydentów z udziałem zarówno protestujących jak i polityków. Jednym z najgłośniejszych był ten z udziałem posła Prawa i Sprawiedliwości, Marka Suskiego.

Początkowo sądzono (na podstawie złej jakości nagrania), że poseł obozu władzy został zaatakowany przez posła PO, Michała Szczerbę, który podszedł go od tyłu i obalił na ziemię.

Jak się jednak okazuje, to właśnie poseł Suski był agresorem. Na innym nagraniu tej samej sytuacji widać wyraźnie jak poseł PiS szarpie jednego z posłów Platformy – Pawła Olszewskiego. Ten w reakcji na to, broniąc się, łapie Suskiego za ramię, po czym poseł PiS przewraca się na ziemię.

 – Poseł Suski zaatakował mnie pięścią, a jeszcze marszałek Terlecki – nie wiadomo dlaczego – mnie przytrzymywał. Złapałem Suskiego za rękę, a ten bezwładnie upadł. To dziwne, że był taki niestabilny, przecież waży ode mnie dwa razy więcej. Wyglądał na nietrzeźwego – relacjonuje Olszewski.

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułUrocza małpka jeździ na kozie (VIDEO)
Następny artykułNowy banknot już w lutym. Zobacz jak będzie wyglądał
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również