UDOSTĘPNIJ
źródło: youtube.com, twitter.com/D_Tarczynski

Opozycja z całą mocą próbowała udowodnić, że wpadki Ryszarda Petru i Mateusza Kijowskiego jej nie rozbiją. Posłowie Nowoczesnej i Platformy Obywatelskiej mieli pozostać w Sejmie i przebywać na zmianę w Sali Plenarnej. PiS miało cały czas być pod obserwacją opozycjonistów. Z filmu Tarczyńskiego wynika co innego, ale posłanka Scheuring-Wielgus tłumaczy, że posłowie wtedy spali. 

Najpierw pojawiły się doniesienia o podróży Ryszarda Petru i Joanny Schmidt, którzy wybrali się podczas sejmowego protestu na Maderę. Niedługo potem jak grom z jasnego nieba Polskę zelektryzowała wieść o fakturach Mateusza Kijowskiego, którego firma dorobiła się na KOD.

Poseł Dominik Tarczyński zamieścił nagranie, na którym nie widać żadnych posłów. Sugeruje, że afery zmiażdżyły morale parlamentarzystów, którzy opuścili salę.

 – Tak wyglądał dzisiaj „protest sejmowych męczenników” z PO i N. NAWET ROTACJI NIE BYŁO – podpisał video deputowany z PiS.

Z kolei posłanka Scheuring-Wielgus tłumaczy, że posłowie spali na ławkach, dlatego ich nie widać. Podkreśla, że film został nagrany w nocy.

 

pt

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
ŹRÓDŁOtwitter.com
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPlaga zużytych prezerwatyw w ogrodzie Stuhra. Jest ich coraz więcej
Następny artykuł7-latek zmarł bo rodzice leczyli go modlitwą
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również