UDOSTĘPNIJ
fot. twitter.com/Navymat

Arcybiskup Rouen Dominique Lebrun potwierdził w specjalnie wydanym komunikacie, że brutalnie zamordowanym przez islamskich terrorystów duchownym jest 86-letni ksiądz Jacques Hamel.

Jak informowaliśmy wcześniej, dzisiaj rano po godzinie 10, podczas mszy odbywającej się w jednym z kościołów na południu Francji, dwóch uzbrojonych islamskich terrorystów wzięło kilku zakładników (księdza, dwie siostry zakonne i kilku wiernych), z którymi zabarykadowali się w budynku.

ZOBACZ TAKŻE – Znane są już prawdopodobne motywy ataku na kościół we Francji

Po szturmie jednostki antyterrorystycznej okazało się, że terroryści brutalnie zamordowali 86-letniego księdza podcinając mu gardło (niektóre media mówią, że odcięto mu głowę). Ranni zostali również inni zakładnicy, w tym przynajmniej jeden znajduje się w stanie krytycznym.

ZOBACZ TAKŻE – Szokujące informacje nt. ataku na kościół we Francji. „To była brutalna egzekucja” (video)

Arcybiskup Rouen Dominique Lebrun potwierdziłw specjalnie wydanym komunikacie, że brutalnie zamordowanym przez islamskich terrorystów księdzem jest 86-letni ksiądz Jacques Hamel, który święcenia przyjął w 1958 roku.

fot. twitter
fot. twitter

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułZnane są już prawdopodobne motywy ataku na kościół we Francji
Następny artykułZ ostatniej chwili: Strzelanina w klinice w Berlinie
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również