UDOSTĘPNIJ
źródło: youtube.com

Badacze z Peru zaprezentowali w Limie zdjęcia niedawno odkrytych w tym kraju zmumifikowanych ciał. Materiały zszokowały opinię publiczną i zwróciły na siebie uwagę mediów. Głośno jest zwłaszcza o tych ciałach, które przypominają ludzkie, ale nie należą do ludzi. 

Entuzjaści kosmitów przedstawili swoje materiały na prezentacji w stolicy Peru we wtorek. Ich wystąpienie przyciągnęło uwagę. Wszystko przez nietypowe znaleziska, jakie odkryto. Kilka ciał, które wyglądają bardzo podobnie do tych, jakie przypisywane są obcym – duże oczy, chude i długie ręce z długimi palcami – wzbudziły wyobraźnię.

Jak przekonują badacze, zmumifikowane ciała pochodzą sprzed 1700 lat. Najciekawsze jednak jest to, że oprócz wyraźnie „obcych” ciał, znaleźć można jeszcze takie, które wyglądają jak mieszanka cech ludzi i kosmitów. Postacie ze spłaszczonymi twarzami i podłużnymi czaszkami nie mają tak długich rąk i ogromnych oczu.

Pojawiły się już przypuszczenia, że te są wynikiem krzyżowania się ludzi z kosmitami. Oczywiście, do pełnej pewności potrzeba badań odkrytych ciał. Przeprowadzenie takowych zapowiedzieli już badacze.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również