UDOSTĘPNIJ

Chyba powoli przyzwyczajamy się do tego, jak wygląda TVP po przejęciu jej przez Prawo i Sprawiedliwość. Dalej jednak nie możemy powstrzymać śmiechu na widok tego, co wyczynia osoba odpowiedzialna za „paski” w TVP Info.

W sejmie trwa obecnie debata nad kształtem reformy polskiego sądownictwa. Opozycja, stosując obstrukcję parlamentarną stara się maksymalnie opóźnić uchwalenie ustawy.

Podczas obrad Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka zostały przedstawione poprawki do projektu prezydenckich ustaw reformujących KRS i SN. Jednym z punktów obrad były wnioski dotyczące nazwy ustawy. Obecni na sali posłowie opozycji zgłosili wniosek o zmianę nazwy na „projekt zmiany Konstytucji” i „upolitycznienie sądów”. Chcieli tym samym zaznaczyć, że zakres zmian, które chce wprowadzić PiS wykracza poza ten, który może być regulowany ustawą zwykłą.

ZOBACZ TAKŻE: TVP Info osiągnęło szczyt absurdu

Prawy paskowy

Transmitujące obrady TVP Info podsumowało więc sytuację wrzucając na pasek :

KOMPROMITACJA TOTALNEJ OPOZYCJI – NAJWAŻNIEJSZY JEST DLA NIEJ TYTUŁ USTAWY

Niżej, na czerwonym pasku nieustannie podając informacje o zatrzymaniu 10 dyrektorów sądów. Powyżej zaś informując o „Gigantycznej skali patologii w sądownictwie”.

Jak niedawno informowaliśmy o przeprowadzonych w TVP szkoleniach z zakresu etyki zawodowej. Według „Gazety Wyborczej” wśród realizujących zajęcia jest Krzysztof Ziemiec, prowadzący „Wiadomości”. Wybór ten wzbudził w środowisku dziennikarskim ogromne kontrowersje. Przez wielu obserwatorów mediów Ziemiec jest kojarzony z nierzetelnymi materiałami, jakie są zamieszczane od początków rządów PiS-u w telewizji publicznej.

Foto: TVP Info

Źródło: TVP Info

Te MEMY najlepiej podsumowują 2 lata rządów PiS!

Elżbieta II unikała płacenia podatków? Ta afera już TRZĘSIE światem!

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również