UDOSTĘPNIJ
screen Youtube.com/ Kancelaria Premiera

Polski premier spotkał się z jednym z najważniejszych polityków europejskich. Oto co powiedział mu Macron. Morawiecki z pewnością nie tego się spodziewał.

O spotkaniu prezydenta Francji Emmanuela Macron i premiera Morawieckiego informował RMF FM. Podobno francuski przywódca „dotknął” drażliwej kwestii praworządności w Polsce.

Morawiecki nie odpowiedział konkretnie na pytanie Macrona

Macron zapytał Morawieckiego o jego kontakty z  Jeanem-Claude’em Junckerem-szefem Komisji Europejskiej w „trudnych sprawach”. W ten sposób chciał dowiedzieć, co sądzi premier Polski sądzi na temat wszczętej procedury praworządności w naszym kraju. Zdezorientowany Morawiecki miał tylko odpowiedzieć, że rozmawia  w „wielu sprawach” .

Politycy rozmawiali o pracownikach delegowanych, polityce klimatycznej oraz energetycznej. Morawiecki pierwszy raz miał okazję przebywać na szczycie Rady Unii Europejskiej.

Źródło: natemat.pl

Jakie wykształcenie ma Morawiecki? Imponujące! Oto 10 interesujących faktów na jego temat

Internauci komentują zmianę premiera. Jest ostro! [MEMY]

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułZandberg: Morawiecki się poddał
Następny artykułPrawica w rozpaczy! Prezes rozjechany przez sąd, KOSMICZNA kara
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również