UDOSTĘPNIJ

W internecie rozpętała się potężna burza po decyzji Amerykanki z Oklahomy. Chociaż jej dziecko urodzi się z nieuleczalnym bezmózgowiem i natychmiast umrze, to kobieta postanowiła, że nie przerwie ciąży.

Keri i Royce Young z USA zdecydowali się podjąć niezwykle trudną decyzję. Ich nienarodzona córka Eva żyje, kopie i ma czkawkę podobnie jak w przypadku zdrowej ciąży. Nie ma jedna wątpliwości – dziewczynka jest pozbawiona wszelkich szans na przeżycie.

Dziecko jest dotknięte ciężkim bezmózgowiem, które pozbawia rodziców i lekarzy nadziei na uratowanie Evy. Pomimo tego, małżeństwo zdecydowało się, że kobieta urodzi dziecko. Ma pełną świadomość tego, że po porodzie będzie ono cierpiało przez około pięć minut po czym umrze.

Keri i Royce chcą jednak wykorzystać organy dziecka. Mają nadzieję, że choć ich córka nie przeżyje, to może uratować życie innym dzieciom.

Niektórzy są wzruszeni decyzją amerykańskiego małżeństwa i doceniają ich poświęcenie. Inni nazywają jednak taką postawę „obrzydliwością”, a całą sytuację porównują do hodowania dzieci w celu otrzymywania organów.

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułTrump poniżył Merkel w Białym Domu! (VIDEO)
Następny artykułPolska straż graniczna odparła falę imigrantów
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również