UDOSTĘPNIJ
fot. facebook.com/damienkrysztofik

Tego jeszcze na polskim Facebooku nie było. Dwóch nastolatków postanowiło ustawić na Facebooku status „w związku”. Nieoczekiwanie wylała się na nich niewyobrażalna fala hejtu w komentarzach.

Damian Krysztofik i Mateusz Kowalski, nastoletni mieszkańcy Warszawy i Gryfina, kilka dni temu opublikowali na portalu społecznościowym Facebook status mówiący o tym, że są w związku.

Nieoczekiwanie ich post zdobył ogromną popularność, udostępniały go prywatne osoby i portale. Nie jest to jednak popularność w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Wśród blisko tysiąca komentarzy jakie się pojawiły pod postem przeważa niewyobrażalny hejt pełen niezrozumiałej – dla części internautów – nienawiści.

sebixy

s1 s2 s3

Pojawiły się jednak głosy, że wszystko jest swego rodzaju akcją. Nie wiadomo jednak o co w niej chodzi. Niektórzy internauci sugerują, że dwóch Warszawiaków chce w ten sposób wyłapać osoby siejące w sieci nienawiść na tle orientacji seksualnej i masowo zgłosić ich do prokuratury.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułGrecy żądają 270 mld euro od Niemiec. Chcą pieniędzy za straty poniesione podczas II WŚ
Następny artykułNowoczesna donosi do prokuratury na Jarosława Kaczyńskiego
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również