UDOSTĘPNIJ

Na terenie portu lotniczego Stambuł-Atatürk doszło do dwóch eksplozji, w wyniku których zginęło co najmniej 50 osób, a co najmniej 80 odniosło obrażenia. Sprawcami tragedii są najprawdopodobniej zamachowcy-samobójcy.

Rząd Turcji uważa całe zajście za zamach terrorystyczny. Władze twierdzą, że został on przeprowadzony przez zamachowców-samobójców. Do eksplozji doszło przed wejściem do terminalu, zamachowcy nie zdążyli jeszcze przejść kontroli.

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać całe wydarzenie. Najpierw widzimy terrorystę z bronią w ręku kierującego się w stronę terminalu, jednak w pewnym momencie strzela do niego policjant ukryty za rogiem lotniskowego sklepu. Funkcjonariusz podchodzi do terrorysty, któremu broń wypadła z rąk, jednak bardzo szybko orientuje się, po widocznym pasie szahida, że jest to terrorysta-samobójca. Policjant ucieka i następuje potężna eksplozja rozrywająca ciało terrorysty.

Film można obejrzeć również pod tym linkiem.

 

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułW Stambule zabrakło karetek. Masakra pochłonęła mnóstwo ofiar
Następny artykułPrezydent Duda wygwizdany na uroczystościach Poznańskiego Czerwca’56 (video)
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również