UDOSTĘPNIJ

Czytelnik Pikio.pl próbował dzisiaj wejść na spotkanie z Bronisławem Komorowskim, niestety nie został na nie wpuszczony. Zrobił jednak zdjęcie tego jak wyglądał śmietnik po spotkaniu.

Czytelnik Pikio.pl próbował wejść na spotkanie, a potem posłuchać co się tam dzieje, aczkolwiek pracownik ochrony kazał zamknąć uchylone okno. Zamknięty event odwiedziło około 200 osób. Prezydent we wrocławskim Ossolineum był witany głównie przez działaczy dolnośląskiej Platformy Obywatelskiej.

– Proszę was o odwagę i nadzieję. Proszę o aktywność. Byście oddziaływali na swoje rodziny, przyjaciół i sąsiadów. I nie zniechęcali się jednym czy dwoma sondażami. Wygramy te wybory tylko, jeśli będziemy razem i zmobilizujemy wszystkie siły – apelował prezydent.

Bronisław Komorowski odniósł się również do IV RP i zadeklarował, że „zrobi wszystko, by oddalić zagrożenie jej powrotu”.

Spotkanie przejdzie jednak do historii ze względu na śmietnik, do którego wyrzucono polskie flagi, których używano podczas wydarzenia.

komorowski wrocław

Polub nas by być na bieżąco:

źródło: Pikio.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKinga Duda w gorącym show. Internet zachwycony (video)
Następny artykułPowrót Kukiza, zamierza mocno namieszać na finiszu kampanii
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również