UDOSTĘPNIJ

Tomasz Lis oraz Tomasz Karolak kłamali w programie Tomasz Lis Na Żywo powołując się na tweeta Kingi Dudy z fałszywego konta.

„Tata mówi, że jak zostanie prezydentem odda Oscara Amerykanom. Prawda jest ważniejsza od jakiejś tam nagrody z żółtej blachy” – rzekomo napisała Kinga Duda.

Gospodarz programu wraz z celebrytą Tomaszem Karolakiem komentowali wpis i oburzali się sytuacją. Tomasz Lis przygotował sobie wcześniej treś

„Ja sobie pomyślałem, że śnię. Jechaliśmy z Agnieszką Holland, nie wierzyłem własnym oczom i uszom.” – rozpoczął Karolak.

„Ja myślałem, że reżyser Pawlikowski dostał, a teraz się okazuje, że kandydat Duda ma tego Oscara” – skomentował Lis.

„Tak, kandydat Duda będzie teraz decydował o polskiej kinematografii. To jest zatrważające” – dodał Karolak.

Poniżej fragment programu. Obaj panowie przeprosili już Kingę Dudę. Tylko czy dziennikarz przeprosi w kolejnym odcinku i poinformuje oszukanych, zmanipulowanych widzów? Tego wymaga rzetelność. Inaczej będzie to znaczyło, że nie mieliśmy do czynienia z pomyłką tylko celowym działaniem.


video-7 przez 1a1dyz

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułLis i Karolak przepraszają córkę Dudy
Następny artykułKolejna porażająca wpadka Lisa. Sam nazwał się głupcem?
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również