UDOSTĘPNIJ

Zakupowy szał czas zacząć, tak tanio jeszcze nie było! Biedronka dosłownie miażdży konkurencje nowymi produktami.

Tego jeszcze nie było i to w całej Polsce. Sieć sklepów Biedronka wchodzi z nową ofertą do swoich sklepów. Ma ona być dostępna dla każdego i przede wszystkim będzie zdrowa. Marka goBio wchodzi do sklepów.

Nowa marka będzie oferowała aż 20 ekologicznych produktów, a to dopiero początek. Posiadają unijne logo rolnictwa ekologicznego i są konkurencyjne dla innych sklepów, że zdrową żywnością.

ZOBACZ TAKŻE: Nagi Stanisław nakarmił kurczaka twisterem z KFC. Przez zemstę ptaka stracił jądra!

W tej chwili w ofercie dostępne są m.in. mleko, jaja, jogurt naturalny, ser żółty Gouda, miód, makarony, oliwa extra virgin, ryż oraz warzywa i owoce. Większość z nich trafi również do stałej oferty sklepu.

Tak tanio jeszcze nie było

Najważniejsze jednak jest to, ile będą kosztowały. Teraz trwa na te produkty promocja i przykładowo makarony kosztują ok. 4 zł za paczkę, miód 12 zł za 250 gramów, jogurt – 1,29 zł za 105 ml, a banany niecałe 4 zł za kilogram. Jak podaje sklep, kiedy skończy się promocja, ceny będą niewiele wyższe.

ZOBACZ TAKŻE: Burza w sieci. Polskie Kardashianki dzisiaj sprzedają ryby

To doskonała alternatywa dla wyspecjalizowanych sklepów, które zajmują się tylko sprzedażą zdrowej żywności. Tam ceny są kilkukrotnie wyższe i przeciętnemu Kowalskiemu nie opłaca się tam kupować.

Źródło: innpoland.pl

Nigdy nie zamrażaj TYCH rzeczy!


Nie chcesz się przeziębić? Jedz TE rzeczy!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również