UDOSTĘPNIJ

Aktorka miała 39-lat i całą masę planów na przyszłość. Osierociła 3-letniego synka i pozostawiła męża. Okoliczności śmierci gwiazdy pozostają bardzo tajemnicze i istnieje wokół nich cała masa znaków zapytania.

Pochodząca z Walii piękność zasłynęła rolą w brytyjskim serialu Coronation Street. Melanie Hughes wychowywała się w niewielkim walijskim miasteczku Holywell. Zanim rozpoczęła karierę aktorską, z uwagi na nietuzinkową urodę brała udział w konkursach piękności. W 1997 roku sięgnęła po koronę Miss Walii. Szerszą popularność na Wyspach zyskała jednak dzięki karierze aktorskiej i udziale w serialach Coronation Street i Cold Feet.

W czerwcu 2011 roku aktorka poślubiła Ricka, z którym wspólnie wychowywała 3-letniego synka Kadena i 16-letnią córkę mężczyzny, Taylor. To właśnie mąż nagle zmarłej gwiazdy poinformował media o jej odejściu.

Tragedia nastąpiła 8 października. Powody zgonu 39-letniej aktorki pozostają niewyjaśnione. Śmierć Melanie pogrążyła w rozpaczy jej rodzinę i przyjaciół.

Mel była cudowną osobą, miłą i delikatną. Miała wielkie serce i znajdowała czas dla każdego. Jesteśmy zdruzgotani, że straciliśmy kogoś tak wspaniałego. Nigdy jej nie zapomnimy – powiedział jej 49-letni partner.

Najbardziej serce rozdziera reakcja 3-letniego synka gwiazdy, który wciąż dopytuje się taty „gdzie jest mama?”. Jak zdradza Rick, niedługo przed śmiercią wraz z Melanie i całą rodziną odwiedzili Disneyland. To były jedne z ostatnich wspólnych chwil szczęścia.

Dwa miesiące temu byliśmy na wakacjach w Disney World na Florydzie. Mel była piękniejsza od księżniczek Disneya. Na zawsze pozostanie moją Miss Walii – wspomina zrozpaczony mąż aktorki.

Źródło: fakt24.pl

Co stanie się z nami po śmierci? 10 niesamowitych teorii

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPadło pytanie za ćwierć MILIONA! Znasz odpowiedź?
Następny artykułGwiazda TVN pokazała swoje zdjęcie sprzed 30 lat. Nie zgadniecie kto to!
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również