UDOSTĘPNIJ
fot. screenshot wiadomości tvp

O pikującej jakości Telewizji Publicznej mówi się od miesięcy. To, co przydarzyło się na antenie TVP Info podczas relacji ze spotkania władz Prawa i Sprawiedliwości przebiło wszystkie dotychczasowe wpadki stacji.

Początkowo nic nie zwiastowało katastrofy. Relacjonujący wydarzenie reporter TVP Mateusz Nowak zaczął przybliżać widzom informacje na temat planowanej rekonstrukcji rządu, aż nagle wydarzyło się coś zupełnie nieoczekiwanego.

Głucha cisza

Nowak najpierw zaczął się jąkać i dukać, a po chwili zamilkł w pół słowa i nie odezwał się już do końca łączenia. Trudno stwierdzić, co było przyczyną tego niecodziennego zachowania – stres, problemy techniczne czy może brak koncentracji? Użytkownicy Twittera nie zostawiają na młodym reporterze suchej nitki, a jego spektakularna wpadka z pewnością stanie się hitem internetu.

Mateusz Nowak pracę w TVP rozpoczął trzy lata temu, a do grona reporterów Telewizji Polskiej dołączył w 2016 roku. Reporter skończył studia geodezyjne na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, ale aktualnie zgłębia tajniki dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Mamy nadzieję, że młody reporter szybko otrząśnie się po spektakularnej wpadce i następnym razem ujawni widzom więcej szczegółów na temat relacjonowanej sprawy.

Źródło: twitter.com

Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]

Kiedyś wzdychały do nich miliony Polaków... Jak wyglądają dziś?

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułOd stycznia czeka nas PIEKŁO w małych sklepach. Oni oszaleli
Następny artykułNazywa kobiety „K*RWAMI”. Polskie feministki go… bronią
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również