UDOSTĘPNIJ

W tak trudnym dla Polski czasie trudno być bezstronnym portalem. Trudno, ponieważ oskarżenia o stronniczość i wspieranie którejś ze stron konfliktu politycznego padają z obu stron. Poniżej grafika z czterema komentarzami internautów, które idealnie obrazują sytuację w jakiej jesteśmy. Atakują nas z dwóch stron i oskarżają o stronniczość na rzecz… zarówno PiS-u jak i KOD-u.

Jesteśmy odporni na taką krytykę bez argumentacji, ale chcemy Wam pokazać absurd sytuacji. Media się polaryzują, w tak trudnym dla Polski okresie albo otwarcie wspierają opozycję albo rząd.

My od samego początku pozostajemy bezstronni. Nie jesteśmy na niczyjej smyczy, nie pobieraliśmy nigdy publicznych pieniędzy. Możemy pisać o niewygodnych faktach zarówno dla rządu, jak i dla opozycji, bo nie jesteśmy uzależnieni od sytuacji politycznej w naszym kraju. Niestety wiele osób tego nie rozumie. Nie dziwimy się. Polska scena medialna jest tak upolityczniona, że zostaliśmy przyzwyczajeni do tego, iż media na pewno muszą kogoś wspierać.

Jesteśmy młodym zespołem redakcyjnym. Zespołem tworzonym przez ludzi, którzy nie potrzebują sponsoringu, bo umiemy zadbać o swoje życie i o finanse portalu. Ciągle w szalonym tempie rośnie nasza poczytność, a Wasze dotacje jeszcze bardziej utwierdzają nas w przekonaniu, że to co robimy ma sens.

Dziękujemy Wam za zaufanie i obiecujemy pozostawać bezstronni, nikomu nie odpuszczać.

Albert Wójcik, redaktor naczelny Pikio.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPolski kierowca do końca dzielnie walczył z terrorystą
Następny artykułUWAGA! Poszukiwania terrorysty przy granicy z Polską
Albert Wójcik

Redaktor naczelny Pikio.pl. Moje opinie nie mają wpływu na linię redakcyjną, ponieważ z zasady jej nie ma. Jesteśmy jedynym pluralistycznym portalem od lewa do prawa.

Zobacz również