UDOSTĘPNIJ

Beata Szydło jest w ciężkim szoku. Nie spodziewała się bowiem, że ktoś zaatakuje ją w równie brutalny sposób. Nie była to bowiem zwykła złośliwość czy krytyka, a bezpośredni atak, który może zakończyć się w sądzie

Powodem, dla którego Tomasz Siemoniak stracił cierpliwość był wywiad tygodnika „wSieci” z Beatą Szydło. Premier odniosła się w nim do retoryki opozycji, wedle której PiS wyprowadza Polskę z UE.

– Chcemy być w Unii, cenimy ją i dlatego właśnie mamy prawo upominać się o przestrzeganie zasad, o prawdziwie wspólny rynek, o bezpieczeństwo, o rozwój. Jeżeli w interesie Niemiec będzie osłabienie Polski, to PO zrobi wszystko, czego od niej zażądają – powiedziała Szydło.

To właśnie słowa o pracy na rzecz niemieckiego interesu rozjuszyły Tomasz Siemoniaka, byłego ministra obrony w rządzie Platformy i PSL-u. Stwierdził, że słowa Prezes Rady Ministrów są haniebne oraz posunął się do znacznie ostrzejszego sformułowania.

– Sugerowanie przez premier Szydło, że PO działa w interesie Niemiec (wywiad dla wpolityce.pl) absolutnie haniebne. Żałosna marionetka! – napisał na Twitterze Tomasz Siemoniak.

źródło: msn.com

Ile aut ma Beata Kempa? Kto by pomyślał! Prześwietlamy sekrety majątkowe polityków

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również