UDOSTĘPNIJ
fot. youtube

Coraz większą popularność zyskuje w sieci nagranie, w którym Beata Szydło nieskutecznie próbuje odpowiedzieć na pytanie dotyczące daty wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.

Beata Szydło na pytanie dziennikarzy uniwerekTV, w którym roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej odpowiedziała po zastanowieniu, że w 1993 roku.

– Mamy okrągłą rocznicę, tak? Osiemdziesiąty… przepraszam, dziewięćdziesiąty trzeci? Drugi? Trzeci? Kiepsko? – odpowiedziała pytająco kandydatka Prawa i Sprawiedliwości na premiera Polski.

Po chwili Szydło próbowała się poprawić twierdząc, że w 1993 roku w Europie zaczęła obowiązywać waluta euro.

ZOBACZ JAK SIĘ SZYDŁO ZNA NA POLITYCE?OTO KANDYDATKA PIS NA PREMIERA.Jak taka osoba może być premierem???ZOBACZ KONIECZNIE!Rozumiem, że ktoś musi zasłonić Kaczyńskiego w najbliższych wyborach, ale po obejrzeniu filmu czuć tylko wstyd, niestety…

Posted by Sokzburaka on 21 czerwca 2015

 

Oczywiście obydwie odpowiedzi kandydatki na premiera są nieprawidłowe. Polska wstąpiła do UE w 2004 roku a waluta euro jest w obiegu od 2002 roku.

Polub pikio.pl by być na bieżąco!

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
ŹRÓDŁOuniwerektv
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNowak o marszu lewicy: Ciarki podczas Międzynarodówki
Następny artykułWpadka antyislamistów. Zamiast muzułmanom przeszkodzili downhillowcom (video)
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również