UDOSTĘPNIJ
Beata Szydło

Premier Beata Szydło wzięła udział w specjalnym programie na antenie TVP Info. Szefowa rządu opowiadała o stanie polskiej demokracji, planach reformy systemu podatkowego oraz imigrantach. 

Szydło uważa, że Europa nie jest gotowa na przyjmowanie imigrantów. Odniosła się również do tematu referendum, który postuluje Kukiz’15. Według niej, jest to temat do rozważenia.

Premier Orban zapowiedział referendum w tej sprawie. Nie wiem, czy to dobre rozwiązanie. Może tak, może trzeba będzie zapytać obywateli – mówiła.

Premier zapowiedziała, że póki co Polska nie przyjmie żadnego imigranta.

– Zadeklarowaliśmy, że w tym roku możemy przyjąć 500 osób. Dla mnie najważniejsze jest bezpieczeństwo Polaków. Nie przyjęliśmy jeszcze żadnego migranta i na razie pewnie nie przyjmiemy – dodała.

Szefowa rządu twierdzi, że zagraniczni politycy, którzy krytykują Polskę, nie do końca znają realia i sytuację w kraju nad Wisłą. Zapowiedziała również, że Polska będzie szukać sojuszników wśród Bałtów i Rumunów i będzie budować swoją pozycję „bez kompleksów”.

ZOBACZ TAKŻE – Szydło: Demokracja ma się świetnie, bo nikt nie zabrania protestów

źródło: wprost

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułSyria: Warunki rozejmu zaakceptowało już ponad 100 walczących formacji
Następny artykułKOD w Warszawie pod Stadionem Narodowym: „My, naród”
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również