UDOSTĘPNIJ

Szwedzkie partie zamieniły się rolami. Lewica twierdzi, że organizacja parady równości przez prawicę w dzielnicy muzułmańskiej jest mową nienawiści i zamierza zorganizować kontr-demonstrację. Chodzi o marsz, który szwedzkie środowiska prawicowe chcą urządzić w dzielnicach Sztokholmu, zamieszkałych w większości przez muzułmanów.

W mediach społecznościowych w Szwecji, działacze lewicowi i ich zwolennicy nawołują do demonstracji przeciwko paradzie równości. Nacjonalistów, którzy 29 lipca zamierzają przejść dzielnicami Sztokholmu w ramach tej parady nazywają rasistami, uprawiającymi mowę nienawiści wobec islamistów. Chcą zorganizować swoją kontr-demonstrację, w obronie uczuć muzułmanów.

Zgodnie z islamskim prawem szariatu, za promocję homoseksualizmu wymierza się karę śmierci.

Sprawa jest o tyle zapętlona, że szwedzka lewica opowiedziała się przeciwko nietolerancji wobec muzułmanów, którzy nie tolerują parad równości.

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

ds

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
ŹRÓDŁOBlazingcatfur.ca
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułRząd walczy ze „śmieciówkami” a sam na takich umowach zatrudnia
Następny artykułBerlusconi nowym ministrem gospodarki w Rosji?
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również