UDOSTĘPNIJ
fot. facebook.com/piotrszumlewicz

Jeden z najpopularniejszych lewicowych publicystów w Polsce, Piotr Szumlewicz, poinformował na jednym z portali społecznościowych, że zwolennicy partii KORWiN wypowiedzieli mu otwartą wojnę na Facebooku i chcą go zastraszyć oraz usunąć z portalu. 

 – W ciągu ostatnich kilku godzin od fanów partii Korwin otrzymałem na facebooku kilkadziesiąt identycznie sformułowanych maili o treści: „Użytkownik zgłosił twoje konto jako fałszywe i zostanie ono usunięte w ciągu 24h. Zespół Facebook” – informuje Szumlewicz.

Jak wyjaśnia lewicowy publicysta, aby wiadomość wyglądała niestandardowo i dawała wrażenie autentycznej wiadomości od administracji portalu, jej autorzy wklejają na początku treści komendę „/me”, co sprawia, że wiadomość zmienia czcionkę.

 – O co chodzi? O to, abym się… przestraszył. Wszyscy autorzy maili bezmyślnie kopiują tę samą formułkę. Oto „wolnościowy indywidualizm” korwinistów w praktyce – stadne, bezmyślne działanie, mające na celu przestraszenie adwersarzy. Plus oczywiście kompletna bezradność argumentacyjna – wyjaśnia Szumlewicz.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: piotr szumlewicz na fb

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułOlejnik ostro krytykuje Gazetę Wyborczą. „Szambo”
Następny artykułSzwecja: Minister zdymisjonowany za kontakty z islamskimi terrorystami
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również