UDOSTĘPNIJ
fot. media.defence.gov

Ta historia wstrząsnęła całą Polską. Chociaż sprawa ciągnie się już od lat, wciąż pojawiają się nowe fakty i informacje. Teraz dramat na nowo budzi emocje. W sprawie o zabójstwo pojawił się nowy świadek.

Sprawa zabójstwa Ewy Tylman ciągnie się już dwa lata. 8 miesięcy po tym, jak zaginęła, jej ciało wyłowiono z Warty. Potem oskarżono o zabójstwo jej kolegę z pracy Adama Z.

Po dłuższym czasie mężczyznę zwolniono z aresztu. Po drodze pojawiały się nowe dowody, świadkowie, a kolejne osoby zmieniały swoje zeznania. Teraz pojawił się nowy świadek w sprawie. Zgłosił się on do prokuratury prowadzącej śledztwo w sprawie śmierci Ewy Tylman.

Grzegorz W. napisał do prokuratury pismo, w którym twierdzi, że widział Ewę Tylman i oskarżanego o jej zabójstwo Adama Z. w noc jej śmierci. Para kłóciła się, a on obrażał ją i wyzywał.

– Mężczyzna wyzywał kobietę słowami „ty kurwo” i odpychał rękoma. Nie zareagowałem, bo myślałem, że to zwykła kłótnia – napisał Grzegorz W.

Pytany, dlaczego nie zgłosił się w tej sprawie wcześniej, wyjaśnił, że sam był poszukiwany. Dopiero trafiwszy do aresztu, uznał, że nie ma sensu dłużej ukrywać prawdy. Dlatego napisał do prokuratury i opisał to co widział.

Tego świat nie widział! Unikalne zdjęcia Korei Północnej

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również