UDOSTĘPNIJ
fot. pixabay - wikipedia (keres40)

W niedzielę 5 marca, w jednym z łódzkich mieszkań, doszło do wielkiej tragedii. Pięcioletni chłopiec podczas zabawy powiesił się przez przypadek na pasku od plecaka. Jego brat tego nie zauważył, a ojciec spał wtedy przed telewizorem. Lekarze do tej pory walczą o życie chłopca.

Podczas gdy matka pięciolatka była w pracy, a ojciec odpoczywał przed telewizorem, w pokoju dziecka doszło do tego szokującego wydarzenia. Jego 11-letni brat przebywał wtedy w tym samym pomieszczeniu, ale bawił się, więc nie zauważył co dzieje się z chłopcem. Dopiero gdy ojciec się obudził, znalazł go wiszącego z piętrowego łóżka.

Mężczyzna od razu zawiadomił pogotowie i prowadził akcję ratunkową do czasu przybycia służb. Wiadomo, że był wtedy trzeźwy. Policja, która bada całą sprawę, stwierdziła, że był to najprawdopodobniej nieszczęśliwy wypadek. Chłopczyk chciał według nich zejść z góry piętrowego łóżka, ale pechowo zawisł na pasku i pozostawał tak nawet kilkanaście minut.

Oprócz tego, co stało się z pięciolatkiem, psychicznie ucierpiał także jego starszy brat, który pozostaje teraz pod fachową opieką psychologów.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również