UDOSTĘPNIJ

Społeczeństwo coraz częściej korzysta z usług, jakie oferuje im technologia. Rozwiązania te nierzadko potrafią zaspokoić ludzkie potrzeby. Dziś, naukowcy dopracowują lalki – roboty służące do zaspokajania naszych seksualnych potrzeb. 

Firmy, które zajmują się produkcją robotów seksualnych już istnieją. Jednak wraz z rozwojem technologii, zmienia się także sposób konstruowania tych zabawek. To już nie tylko lalki przypominające nieruchome manekiny, a zabawki, które są wiernym odzwierciedleniem ludzi. Android Love Doll, Sex Bot, True Companion czy Abyss Creations to tylko część tego generowanego świata, w którym rządzi technika.

Zrobotyzowane lalki, oprócz poruszania gałkami ocznymi, mogą zmienić barwę głosu – dostosowując się do oczekiwań użytkowników. Jednak firma Abyss Creations chce jeszcze bardziej zrewolucjonizować ten sektor bowiem dąży do wypuszczenia na rynek lalek posiadających sztuczną inteligencję. I to wszystko ma się odbyć w tym roku.

Produkcja jest efektem przemian, jakie zachodzą na świecie. Cyfryzacja i łatwy dostęp do wszelkiego rodzaju treści sprawia, że ludzie chętnie korzystają z oferowanych dóbr. Niewykluczone, że firma zajmie się również produkcją lalek erotycznych przypominających dzieci.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również