UDOSTĘPNIJ
źródło: youtube.com

To nagranie wywołało w sieci ogromne zamieszanie. Przygotowane przez telewizję ZDF wideo i piosenka ma przekonać inne kraje Europy o tym, że Niemcy to najbardziej tolerancyjne państwo. W piosence wywołane na dywanik są m.in. Polska i Węgry, którym Niemcy nie szczędzą oszczerstw.

Choć nagranie pochodzi z 2016 roku, znów szokuje internautów. Wszystko przez ostatnie zapewnienia Merkel, że kanclerz po raz kolejny przyjęłaby milion imigrantów do Niemiec. Właśnie w te tony uderza niemiecka twórczość zrealizowana na zlecenie ZDF. W piosence podejmowany jest temat imigracji i przyjmowania imigrantów, Niemcy wielokrotnie tytułują się w niej jako najbardziej tolerancyjny i najsympatyczniejszy kraj świata.

Nie brak oczywiście odniesień do Polski, która jest wyklinana i przedstawiana jako odwrotność tego, co dzieje się u Niemców. Polskich akcentów można dopatrzyć się chociażby w tym fragmencie tekstu – „Bądźcie mili albo przyjdziemy po was w naszych sandałach wkładanych na skarpety. Nasze ręczniki znajdą się na waszych leżakach. Wegańskie kiełbaski w naszych brzuchach”.

Najbardziej szokują jednak słowa małej niemieckiej dziewczynki, która z całą mocą uderza w Polaków. Jak z rękawa sypią się przekleństwa, a Polacy są ostro szkalowani. Z nagrania dowiadujemy się, że Niemcy mają nas za „kutafonów”, „gównomózgów”, „głąbów” i „cipy”.

– Hej, wy, głąby! Przyjrzyjcie się dobrze tym pełnoprawnym obywatelom Republiki Niemiec w roku 2016. Mają prawo robić wszystko to, na co mają, kurwa, ochotę, wy durne gównomózgi! A wiecie dlaczego, kutafony? Bo to są pierdolone istoty ludzkie, takie jak ty i każdy inny. Słyszałeś o imperatywie kategorycznym, dupku? Poczytaj Kanta, cipo! – śpiewa mała Niemka.

źródło: youtube.com, wprawo.pl

Czy husaria nosiła skrzydła? Możesz się zdziwić! Znane fakty historyczne, które nie są prawdą

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również