UDOSTĘPNIJ
fot. screenshot kuchenne rewolucje w tvn

Magda Gessler i jej praca wywołuje spore kontrowersje. Gwiazda nie przebiera w słowach i często krzyczy na swoich podopiecznych. Przy tej „Kuchennej rewolucji” role się odwróciły, co pozostawiło restauratorkę w ciężkim szoku.

Wszyscy fani celebrytki i gwiazdy stacji TVN nie mogą uwierzyć w to, co się stało. Nieoczekiwanie Magda Gessler z wilka stała się owcą. Znana z zamykania ust, proszącym o pomoc właścicielom restauracji, sama stała się celem obelg i gniewu.

W najnowszym odcinku jej autorskiego programu zobaczymy, jak rozwścieczona szefowa lokalu „Le Papillon Noir” w Katowicach, nie wytrzymuje uwag, rzucanych pod adresem jej pracy i inwestycji.

Justyna Wysk sięga po obelgi i wulgaryzmy, aby wyrazić, jak bardzo nie lubi prowadzącej program. Po wszystkim Gessler skomentowała sprawę na Facebooku słowami o ignorancji restauratorki, która „zamówiła” sobie „Kuchenna rewolucje”.

– Zaraz nie wytrzymam i jej przypierdolę. Przysięgam! Słuchaj, może ją wyrzucimy. Proszę, pomóż mi! Wejdź tam i powiedź, że ma wypierdalać! – powiedziała Katowiczanka.

źródło: tvn

Jedzenie tych rzeczy jest NAJGROŹNIEJSZE!

Czyją córką jest Małgorzata Rozenek? Zdziwisz się! Zaskakujące powiązania rodzinne znanych ludzi

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również