UDOSTĘPNIJ
fot. Wikimedia Commons/Serecki

Program Kuby Wojewódzkiego niezmiennie wzbudza silne emocje. Pierwszy odcinek nowego sezonu wywołał burzę w Internecie. Także w drugim odcinku nie zabrakło kontrowersji.

Wśród zaproszonych gości znalazła się młoda polska piosenkarka – Natalia Szroeder. Wschodząca gwiazda show-biznesu ma już na swoim koncie występ (i wygraną) w programie „Taniec z gwiazdami”. A ma zaledwie 22 lata.

Piosenkarka przyszła do programu ubrana w jednoczęściowy kombinezon bez ramiączek, który nieco wymykał się spod kontroli.

 – Nie spodziewałam się, że to tak będzie opadać. Myślałam, że będzie bardziej pod szyję – wyznała. – To jest kombinezon jednoczęściowy. Ledwo tutaj weszłam – dodała gwiazda.

Jej strój i erotyczne skojarzenia prowadzącego zdominowały znaczną część rozmowy. W pewnym momencie Wojewódzki nie wytrzymał i kolejną wypowiedź piosenkarki skomentował sugestią, że dziewczyna jest dziewicą.

– Mówiłam, że nie będę się wypowiadała na takie tematy. Zostawiam to wam – odpowiedziała piosenkarka. – Byłam w związku trzy lata z chłopakiem. To oczywiście o niczym nie świadczy. Nawet jeżeli jestem, to jeszcze mam bardzo dużo czasu do tego, żeby nie być – podkreśliła.

Gospodarz programu zaproponował Szroeder interesującą grę myślową. Zapytał ją, z kim byłaby gotowa mieć dziecko, jeśli znalazłaby się na bezludnej wyspie z Grzegorzem Schetyną i Ryszardem Petru.

– Na pewno bym się przejęła sytuacją i zaludniła ziemię – dyplomatycznie odpowiedziała Szroeder. – Ale jedno dziecko nie wystarczy. Żeby było sprawiedliwie.

14 pięknych córek polityków, którymi zachwycają się wszyscy

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również