UDOSTĘPNIJ
fot wikimedia commons - Henryk Kotowski

Polskę obiegła dziś naprawdę zaskakująca wiadomość. Po 49 latach okazało się, że znany polski dziennikarz śledczy Jacek Bazan jest synem Krzysztofa Materny.

Jacek Bazan to kontrowersyjny dziennikarz śledczy, który pracował m. in. dla RMF oraz TVN. Na swoim koncie ma wielokrotne konflikty z prawem. Był m. in. skazany za rozbój i przywłaszczenie mienia, przesiedział kilka lat w więzieniu.

Teraz okazuje się, że Jacek Bazan jest nieślubnym synem Krzysztofa Materny – znanego polskiego aktora, reżysera i satyryka.

Mama nigdy o tym nie mówiła, pewnie z powodów osobistych, wcale jej się nie dziwię. Przyjaciółka mamy, której kiedyś się zwierzyła, natchnęła mnie do tego, żeby pytać

Zadzwoniłem i zaproponowałem spotkanie. Wtedy usłyszałem, że wiele osób chce się z nim spotkać. Musiałem więc powiedzieć od razu, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że jest moim ojcem. Dla niego i dla mnie to było jak scena z filmu. Przez lata go lubiłem, widząc go w programach jako młody widz. Mam duży szacunek do pana Krzysztofa za to, co zrobił w życiu, jaki jest.

Już na samym początku zapewniłem go i bardzo wyraźnie podkreślam, że rozumiem kłopot, w jakim się znalazł. Dodam, że tu nie ma pobudek materialnych, nie mam żadnych roszczeń, nie chodzi o jego majątek

Chciałem tylko dowiedzieć się, kim jest mój ojciec. Zgodził się na badania, bo widział faceta, który chce odnaleźć swojego prawdziwego ojca. Szanuję to.

Jak zapewnia syn gwiazdora, potrzeba czasu i woli, by ich relacje się ociepliły. Na razie sprawą zaczęła żyć cała Polska. – „Ależ ta brzydota ma silne geny” – przeczytałem w internetowym komentarzu… Trzeba mieć dystans do siebie, żeby zrozumieć takie rzeczy, a ja mam – tłumaczy Bazan

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułZ Ziemi znika surowiec, na którym opiera się cała cywilizacja
Następny artykułUchodźca błaga o deportację z Europy. Ma codzienne PIEKŁO w więzieniu
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również