UDOSTĘPNIJ

Siergiej Szojgu, szef rosyjskiego Ministerstwa Obrony Narodowej napisał na Twitterze do Nocnych Wilków, że rajd przez Polskę należy zrobić czołgami. Wypowiedź wywołała mnóstwo szumu. 

Żeby nie wywołać skandalu dyplomatycznego wpisu umieszczono na koncie, które jest podpisane jako „nieoficjalny blog”. Ma jednak mnóstwo obserwujących, a treści pojawiające się na profilu są publikowane przez oficjalne konto rosyjskiego MON, co świadczy o tym, iż nie jest to fałszywka.

„Rzeczpospolita” podaje, że Szojgu napisał słowa o „rajdzie przez Polskę czołgami” w kontekście prób zablokowania przez Polskę rajdu Nocnych Wilków w kierunku Berlina. Minister napisał również, że życzy nacjonalistom powodzenia.

Szojgu jest znany z tego, iż jest bezkompromisowym, twardym politykiem. W okresie nieobecności Władimira Putina, media spekulowały, że to właśnie on przejął władzę w Rosji stając na czele wojskowej junty. W środowisku internautów znany jest głównie z tego obrazka:

szojgu

źródło: Rzeczpospolita

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułJKM kontra internauci. Zobacz jakie pytania pominął, a na jakie odpowiedział
Następny artykułIkonowicz: Kogo obchodzi SLD?
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również