UDOSTĘPNIJ

Mowa o Krzysztofie Szpanelewskim, szefie kampanii wyborczej KNP w wyborach do europarlamentu. Polityk w październiku ubiegłego roku opuścił szeregi formacji. Po odejściu Janusza Korwin-Mikkego, Szpanelewski wraca do partii.

Wyborcy KNP zarzucają mu, że po odejściu, przez ostatnie pół roku mocno krytykował partię. Zwracał uwagę na słabe notowania partii w sondażach, podkreślając, że ludzie głosowali na partię młodych, a władze partii preferują zasłużonych działaczy, których określał jako „Zakon JKM”.

Szpanelewski, podczas swoich vlogów publikowanych w serwisie Youtube, żalił się, iż niedostatecznie doceniono jego pracę jaką włożył w sukces partii w wyborach do europarlamentu.

Polityk zwracał uwagę, iż 4-procentowy wynik w wyborach samorządowych jest bardzo słaby, a Kongres Nowej Prawicy zalicza solidny regres. Krytykował partię i działania jej liderów, przez co jego vlogi były bardzo negatywnie oceniane przez zwolenników ugrupowania.

Miesiąc temu Szpanelewski zakpił z hasła KNP „Tej siły już nie powstrzymacie”, tytułując swój film „Tej siły już nie podtrzymacie”.

Teraz wraca do partii, co komentuje na swoim kanale na Youtube znów parafrazując hasło KNP.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKto wygra w tym roku wybory prezydenckie i dlaczego Bronisław Komorowski?
Następny artykułRosja: Specjalny telefon komórkowy dla muzułmanów
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również