UDOSTĘPNIJ

Wojtek Szczęsny skomentował awanturę i brzydkie zachowanie szwajcarskich kibiców, którzy po meczu obrzucili Polaków napojami. Bramkarz reprezentacji Polski z dowcipem odniósł się do incydentu. Swoje zdanie wyrazili również Szwajcarzy. 

Dziennikarze Sport.pl zapytali Szczęsnego, dlaczego sprowokował Szwajcarów.

– Ja się bardzo spokojnie cieszyłem. Napiłem się napoju który ktoś mi rzucił. Nawet rozpoznałem co to. Ale nie będę robił reklamy. Bezalkoholowy. Nie zrobiłem tego dlatego, że szwajcarscy kibice z czymś przesadzali, żaden rewanż – odpowiedział.

– Prosta sprawa: jeśli ktoś nie będzie w nas rzucał butelkami, to nie będzie się czego napić. Trafiła się okazja, czemu nie skorzystać? – pyta Szczęsny.

Polacy zachowali się prowokacyjnie w stosunku do naszych kibiców, ciesząc się pod ich sektorem. Tak się nie robi. Trzeba okazać trochę szacunku. Dlatego pobiegłem do nich i powiedziałem im jasno: „wynoście się stąd!” – mówi Szwajcar, Dzemaili.

ZOBACZ TAKŻE – Film z awantury Szczęsnego i Szwajcarów

W 1/4 finału reprezentacja Polski zmierzy się z Portugalią, która do tej pory nie wygrała żadnego meczu w regulaminowym czasie gry. Rywale Polski mają jednak w składzie wspaniałe gwiazdy, które mogą się obudzić w każdej chwili.

Kompromitacja trenera Portugalii. „Znam dobrze polską drużynę”. Chyba jednak nie…

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKompromitacja trenera Portugalii. „Znam dobrze polską drużynę”. Chyba jednak nie…
Następny artykułBrexit a teoria systemów, socjologia złodziejstwa
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również