UDOSTĘPNIJ

Jak informowaliśmy wcześniej, nieoczekiwanie reprezentacji Anglii została pobita w 1/8 finału EURO 2016 przez niedocenianą dotychczas Islandię. Historyczne wydarzenie nie obyło się bez „szalonego komentatora”, który dobił Anglików swoim komentarzem.

Po niesamowicie zaskakującym i emocjonującym meczu pomiędzy Anglią i Islandią, poddani brytyjskiej królowej żegnają się z mistrzostwami Europy.

Ostateczny wynik 2:1 dla Islandii dał małemu krajowi awans do ćwierćfinałów turnieju gdzie zagrają z Francją.

Charakterystycznym dla meczów Islandii jest Gudmundur Benedikttson, islandzki komentator sportowy, którego poznaliśmy już wcześniej.

Po tym gdy jego reprezentacja wyszła z grupy, wpadł w prawdziwy szał radości.

Po kolejnym zwycięskim meczu nie było inaczej. Benedikttson uszczypliwie zwrócił się do Anglików, że po przegranym meczu mogą już opuszczać Unię i Euro.

 –  Zrobione! Zrobione! Nigdy nie wrócimy do domu! Czy wy to widzieliście?! Wspaniałe! Nie wierzę! To sen. Nigdy mnie z niego nie budźcie! Żyj jak chcesz, Anglio. Możesz opuścić Europę! Możesz iść, gdzie diabli cię poniosą! Anglia 1, Islandia 2 to ostateczny wynik.  – krzyczał rozradowany komentator.

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPrzywódca belgijskich kibiców zmarł na zawał po zwycięskim meczu swojej reprezentacji
Następny artykułPod Tarnowem rozpoczęto budowę międzynarodowej bazy kosmicznej
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również