UDOSTĘPNIJ
źródło: youtube.com

W sieci, a zwłaszcza tej anglojęzycznej, ogromnym hitem jest nagranie Polki pędzącej z niemałą prędkością na rowerze. Rozpędzoną kobietę niełatwo wyprzedzić, a najciekawsze przy tym jest, że mowa o… pędzącej zakonnicy.

Nagranie z Polką w roli głównej jest prawdziwym hitem. Internauci pokładają się ze śmiechu na widok polskiej zakonnicy pędzącej trasą w Hiszpanii. Zakonnica wybrała się z Polski do Hiszpanii rowerem. Celem jej podróży było sanktuarium Santiago de Compostela, w którym złożone jest ciało św. Jakuba, jednego z 12 apostołów.

Zakonnica ze zgromadzenia sióstr św. Elżbiety Węgierskiej właśnie zjeżdżała z górki, która czekała ją na wyboistej trasie do sanktuarium. Wówczas uchwycił ją na nagraniu pewien kierowca, który musiał się natrudzić z jej wyprzedzeniem. Zakonnica przyjęła bowiem pozycję aerodynamiczną i rozpędziła się do sporej prędkości na swoim rowerze.

Zagraniczni internauci śmieją się z nagrania nie tylko z powodu jego nietypowości. Jak żartują złośliwie, tak wygląda każdy wierzący Polak, kiedy mknie na mszę do kościoła w niedzielę.

ZOBACZ TAKŻE

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również