UDOSTĘPNIJ

Co jakiś czas sieci hipermarketów organizują atrakcyjne promocje produktów innych marek z tak zwanej średniej półki. W takich akcjach przoduje Lidl, co spotyka się z ogromnym entuzjazmem naszych rodaków.

Po raz kolejny już sieć hipermarketów przygotowała promocję we współpracy z marką Wittchen, która produkuje wyroby skórzane. Sieć Lidl zorganizowała promocję, w ramach której pośród artykułów spożywczych można było kupić skórzane torebki w atrakcyjnej cenie.

Kiedy wiadomość o ofercie dotarła do ludzi, ci oszaleli z zachwytu. Na długo przed otwarciem przed Lidlami ustawiały się kolejki. Po otwarciu drzwi, tłum wdarł się do środka. Na filmie widać, jak ludzie biegną sprintem pomiędzy sklepowymi regałami, tratując się w walce o torebki.

Okazuje się jednak, że zdobycie skórzanej torebki Wittchen w cenie 279 złotych wcale nie wymaga stratowania po drodze wszystkich sąsiadek. Dziesiątki torebek w takiej (oraz niższych) cenie można bowiem bez problemu zamówić przez internet na oficjalnej stronie producenta.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułTo nie żart. Powstanie pierwsze kosmiczne państwo (video)
Następny artykułChińczycy zaniepokojeni wolnością mediów i stanem demokracji w Polsce
Maksymilian Tomanek

Wytykam politykom hipokryzję, kłamstwa i manipulacje

Zobacz również