UDOSTĘPNIJ
fot. flickr

Jak poinformowała prokuratura gdańska, policja zatrzymała synową Lecha Wałęsy. Kobieta miała próbować okraść jeden ze sklepów. 

Ani prokuratura, ani policja nie chcą podawać dokładniejszych informacji dotyczących zatrzymania synowej Lecha Wałęsy. Z anonimowego źródła wiadomo jednak, że wynika to z faktu, iż matka wnuków byłego prezydenta dogadała się już zarówno z właścicielem sklepu, który miała próbować okraść jak i policją.

Z nieoficjalnych ustaleń wiadomo jednak, że Ewelina Wałęsa została zatrzymana przez policję w związku z podejrzeniem o kradzież odzieży. W jednym z gdańskich butików miała próbować ukraść damską kurtkę o wartości około 1000 złotych.

By zatrzymać wszystko w tajemnicy i nie dawać sprawie rozgłosu (jak się okazuje nieskutecznie) synowa Wałęsy doszła do ugody z właścicielem sklepu. Zapłaciła za kurtkę w zamian za wycofanie oskarżenia o kradzież.

Z kolei gdańska prokuratura ujawniła, że synowa byłego prezydenta nie przyznała się do winy i broniła się tłumacząc, że „chciała jedynie oderwać metkę”.

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również